Stránká se načítá...

Den se mnou začíná z pravidla v 10:00 ve studiu, kde ukážu zákazníkovi předem dohodnutý motiv. V případě odsouhlasení motivu vytisknemu šablonu, kterou následně přenesu na kůži a začneme tetovat. V případě jakékoliv potřeby jakýchkoli změn upravíme motiv tak, aby tetovaní stoprocentně naplňovalo tvou představu. Na tetování nepoužívám žádné masti ani jiné přípravky proti bolesti, jsem zásadně proti tomu. Během tetování samotného se snažím vyvarovat zbytečným přestávkám s výjimkou oběda nebo vyžádání si přestávky od klienta.

Sezení samotné je dlouhé většinou okolo 6-ti až 8-mi hodin. Zákazníkům doporučuji vzít si s sebou sluchátka, tablet, notebook nebo něco, kam bude moct poutat svou pozornost a lépe se tak uvolni během procesu samotného. Ve studiu máme společný oběd, ale i přesto doporučuji vzit si sebou nejakou svačinu a nějaké rychlé cukry jako například Coca Colu nebo čokoládu - skvěle pomáhají proti bolesti.

Péče o čerstvé tetování

Čerstvé tetováni umýt, antibakteriálním mýdlem, osušit kuchyňskými ubrousky a nechat 20 minut dýchat. Po 20-ti minutách bez mazání zabalit na celou noc do pleny BEZ aplikace krému. Ráno takto ošetřené tetování rozbalit, opět umýt antibakteriálním mýdlem a osušit ubrouskem. V případě “přischnutí” pleny k tetování doporučuji plenu nejprve namočit a opatrně sundat, aby nedošlo ke zbytečnému poškození kůže.

V případě, že po umyti z tetovani NEVYTÉKÁ plazma (čirá tekutina), tetováni po 15-20 minutách zalepit BEZ krému do lepicí folie. Tu nechat 24 hodin. Pokud z tetováni VYTÉKÁ plazma, doporučuji ho ošetřit plenou ještě alespoň na jeden den a noc. Během dne je důležité plenu několikrát vyměnit (minimálně 2x - odpoledne a na spani) Po nalepení speciální folie ji doporučuji po 24 hodinach sundat, umýt, vysušit a po 20-ti minutách zalepit opět BEZ krému do nové folie. Tu pak ponechat na tetování 3-5 dní.